Marco van Herpen

  

Ik ben Marco van Herpen en maakte in 1995 kennis met de fysieke en verbale trainingen van Kudding & Partners.

 

Na ooit de HBO-V te hebben gedaan, heb ik altijd in de zorg voor verstandelijk gehan- dicapten gewerkt. Vooral met cliënten met gedrags- problemen. Wat mij trekt in deze doelgroep is vooral de eigenheid van de cliënten en hun vermogen om jou de spiegel voor te houden. Hun gedrag zegt ook altijd iets over jouw begeleiding.

Sinds 2003 ben ik werkzaam als trainer en coach bij de Bruggen, een grote stichting voor verstandelijk gehandicapten. Ik coach begeleiders op de werkvloer in het begeleiden van onze bewoners.


In 1998 heb ik de training voor instructeur fysieke- en instructuur verbale agressiehantering gevolgd. 
Sinds die tijd geef ik de interne trainingen in de Bruggen, in de werkmaatschappij Rijnmond (Schiedam, Vlaardingen, Maassluis).
De laatste paar jaar geef ik ook regelmatig trainingen voor Kudding & Partners.

Ik ben de trotse vader van een zoon en een dochter.

 

Verder heb ik altijd iets in de vechtsporten gedaan en draai ik sinds 2 jaar met vrienden een Kushido-school. Kushido is een karate-stijl, waarbij zowel fysieke als mentale ontwikkeling belangrijk is.